Details & Info

Ege’nin doğal güzelliğinin ortasında, Urla’nın “Kuşçular” bölgesinde 3 (üç) dönümlük alan içerisinde bulunan “STATÜ URLA”, doğal hayatın keyfine varırken, modernizmle harmanlanmış lüks yaşam alanı arayışı içinde olanlara özgün bir alternatif sunmaktadır.

Çam ormanlarının içinde, zeytin ağaçlarıyla çevrili olan projemizde, her biri iki katlı olarak tasarlanmış iki tipte toplam 5 adet villa bulunmaktadır. Çağdaş mimari tasarım diliyle hayata geçirdiğimiz villalarımızda, doğal hayatla kesintisiz ve akıcı bir şekilde bütünleşen bir hayat sunmayı amaçladık.

Bu nedenle her villamızın kendisine ait ortalama 600 m² bahçesi, 50 m² özel havuzu, özel otopark alanı ve doğaya açılan geniş terasları bulunmaktadır.

Statü Urla Villa İç Mekan
İç mekan tasarımında total hacim çözümü ile özel bir yaşam tarzını yansıtan bir tasarım dili kurgulandı. Modern çizgiler ve işlevselliği ön planda tuttuğumuz projede 175 m²‘lik iç mekanda geniş ve fonksiyonel yaşam alanı, ebevyn banyolu yatak odası, dinlenme/hobi odalarını yaşamınıza keyif katmak için planladık.

Çağdaş bir dille tasarladığımız ferah açık mutfak, cam kapılar sayesinde doğrudan bahçeye açılarak Urla’nın doğal hayatı ile iç içe olmanızı sağlamaktadır.