Back to the top

Hakkımızda

Vero Concept İç Mekan Tasarım

Vero Concept İç Mekan Tasarım; aynı mesleki yaklaşımı paylaşan, Mimar Emre Öztürk (D.E.Ü. 2000) ve Mimar Gonca Ateş Öztürk ( D.E.Ü. 1998) yönetiminde 2009 yılından itibaren faaliyetlerini sürdürmektedir.

İç Mekan Proje, İç Mekan Tasarımı ve Uygulama alanlarında İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye ve yurt dışında çalışmaları bulunmaktadır.

Çağdaş mimarlık ilkelerini tasarım prensibi olarak belirleyen Vero Concept İç Mekan Tasarım, empatik yaklaşımla, yatırımcı ve kullanıcı ihtiyaçlarını, estetik ve malzeme gereklilikleri ile harmanlayarak mimari ve iç mekan tasarımı yapar.

Mimar, iç mimar ve tasarımcılardan oluşan güçlü ekibi ile her proje için ayrı araştırma ve tasarım grupları oluşturarak çalışır. İç mekan tasarım gruplarını yöneten kurucu ortak Gonca Ateş Öztürk aynı zamanda Yaşar Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nde 2010 yılından bu yana dördüncü sınıf proje stüdyo eğitmeni olarak çalışmaktadır.

Konut, villa, ofis, otel, hastane, okul, mağaza, cafe, restoran gibi pek çok ayrı konuda 300‘ün üzerinde projeye imza atan Vero Concept İç Mekan Tasarım; tasarımı bir bütün olarak ele alıp, plandan cepheye, iç mekandan peyzaj ve uygulamaya her aşamada projenin içinde yer almaktadır.

Özellikle “Otel” ve “Hastane” iç mekan tasarım projelerinde uzmanlaşan Vero Concept İç Mekan Tasarım, tek evden, konut siteleri veya okul kampüslerine farklı ölçeklerde tasarım çalışmalarına devam etmekte, titiz uygulama kadrosu ile tasarımını yaptığı mekanları hayata geçirmektedir.

MİSYON

Çağdaş mimarlık ilkelerini tasarım prensibi olarak belirleyip, empatik yaklaşımla yatırımcı ve kullanıcı ihtiyaçlarını estetik ve malzeme gereklilikleri ile harmanlayıp mimari ve iç mekan tasarımı yapmak. Yapılan tasarımları en gerçekçi görseller ile sunup müşterilere tek bir elden bütüncül hizmet vermektir.

VİZYON

Otelden, hastaneye, konuttan ofise pek çok farklı alanda bütüncül yaklaşımla tüm Türkiye çapında projelere imza atmak ve bunu gerçekleştirirken çağın ve teknolojinin gereklerini takip edip sürekli yenilenmektir

0Yıllık Tecrübe
0Profesyonel Ekip
0+ Proje

Referanslar

Avcılar İnşaat
İzmir
Park Tıp Merkezi
İzmir
Ares
Yatçılık
Antalya
Statü Plus İnşaat
Manisa
Avcı
İnşaat
İzmir
Teknoen İnşaat
İzmir
MevaPort İnşaat
İzmir
Orkut Ersezgin İnşaat-İzmir
Elara
Hotel
İzmir
Tellioğlu
Yem & Gıda
Balıkesir
Denge
Okulları
İzmir
Diamo Kozmetik
İzmir
Şahin
Hukuk

İzmir
Akçakaya Tekstil
İzmir
Sayer
Gıda

İzmir
Klinik 45
Diş Kliniği
Manisa
Tınaztepe Hastanesi
İzmir
Can
İnşaat

İzmir
Alfa Tıp Merkezi
İzmir
Grand Asya Hotel
Balıkesir
Odak Hastanesi
Denizli
Vizyon Göz Hastanesi
Denizli
Ekol Göz Hastanesi
İzmir
Ekol
KBB
İzmir
AGS
Marine

İzmir
Bahattin Güven İnşaat
Aydın
Erata
Klinik

İzmir
Kolday
Klinik

İzmir
Dr.Serkan Tüğen Klinik
İzmir
EMOT – Hastanesi
(Atakalp)
İzmir
Leather&Beyond
Mağaza
İzmir

 

Dönerci Vedat
Usta
İzmir
Emot Hastanesi
İzmir
can_seracilik_logo
Can Seracılık
İzmir
eltas_logo
Eltaş Transformatör
İzmir
Verde Zeytinyağları - İzmir
Verde Zeytinyağları
İzmir

İLETİŞİM

Çatalkaya Mah. Mithatpaşa Cad.
No: 377 D: 5 Narlıdere – İZMİR (35320)
Telefon: (0232) 361 51 71
E-posta: info@vero-concept.com

Sosyal Medya

Çalışma Saatleri:
P.tesi-Cuma: 08:30-18:00
C.tesi: 08:30-12:00

İLETİŞİM FORMU