Vero Concep Mimarlık olarak yenilikçi, hep en iyiyi hedefleyen, ne istediğini bilen tecrübeli bir yatırımcı olan Avcılar İnşaat ile ilk inşaa edilen projemiz “Avcılar Caddebostan”.

Projemizi tasarlarken İzmir’in modern kimliğine uygun, asil ve dinamik çizgileri vurgalamak amacıyla çalışmalarımızı ilerlettik.

Tabi burada toplu yaşam kompleksi ürettiğimizin bilinciyle, çok çeşitli kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap edecek fonksiyonu kalite ile birleştiren bir tasarım ortaya çıkarmamız gerekiyordu.

Modern yaşamın yoğunluğunun yükünü taşıyan İzmir insanına, bir kullanıcı olarak evine ulaştığında 5 Yıldızlı Otel konforu ve donanımını sağlamak birinci amacımızdı.

Bu bağlamda değerlendirerek günümüz yaşantısında zaman unsurunun yaşam tarzlarımıza etkisi ve nasıl şekillendirdiği üzerinde durduk. İş yaşantımız, okul hayatımız, ailemizle geçirdiğimiz kaliteli vakit, tamamen zaman unsuru üzerinden şekillenmekte.

Bu gerçeğin bir yansıması olarak konutta “Mekansal ihtiyaçlar ” ve “Konum” son derece stratejik önem kazanmakta.

Konum açısından; İzmir’nın önemli bir yaşam merkezi olan Bornova’nın yeni gelişmekte olan bölgesinde yer alan projemiz Avcılar Caddebostan’ın, çevresindeki yapılaşmanın dönüşüm sürecinde oluşturduğumuz asil ve dinamik çizgileriyle, bölgenin mimarisine yön verecek bir trend oluşturacağına inanıyoruz.

Bu projeyi gerçekleştirmemizde bize imkan veren yatırımcımız Avcılar İnşaat’a teşekkür ederiz…

Blog