Yeni Asır – Nisan 2015 – Vero Concept ile Modern Mimari Projeler

2010 yılından bu yana mimari tasarım, iç mekan tasarımı ve uygulaması alanlarında 200’ün üzerinde projeye imza atan Vero Concept, İzmir’in yanı sıra çevre illerde de çalışmalarına devam ediyor.

Ağırlıklı olarak hastane ve oteller için çalştıklarını bunun yanı sıra konut ve iş yeri projeleri de ürettiklerini söyleyen Mimar Gonca Ateş Öztürk, “3 mimarlık ofisinin güçlerini birleştirmesi ile kurulan firmamız çok iyi bir ekibe sahip. Bu güçlü ekip sayesinde sadece İzmir’de değil çevre illerde de büyük projeleri başarıyla yürütebiliyoruz. Hem mimari anlamda hem de iç mekan tasarımı anlamında tüm ihtiyaçlara çözüm sağlayabiliyoruz” dedi.

Öztürk, “Tasarımı ve fonksiyonelliği ön planda tutan modern ve yenilikçi projeler üretiyoruz. Değişen tasarım trendlerini, yeni yapı tekniklerini ve malzemelerini takip ederek çağdaş tasarımlara imza atıyoruz. Birbirini tekrar etmeyen projeler üretiyor olmamız bizim en önemli özelliğimiz. Fotorealistik gerçeklikte hazırladığımız sunumlarımız ile projenin bitmiş hali birebir aynı oluyor” diye konuştu.

Modern projeler
Öztürk, “Yaşar Üniversitesi’nde verdiğim iç mekan tasarımı derslerinde öğrencilerime söylediğim en önemli konu öncelikli olarak fonksiyonelliğin düşünülmesidir. ‘Önce fonksiyon sonra form gelir’ sözünden anlaşılacağı üzere mekanlarda fonksiyonellik çok önemli” dedi.

Paylaş